Адміністрація центру
Рудко Ігор Васильович
Генеральний директор
Очолює КНП "Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради" з вересня 2021 року.
В 2001 році закінчив Івано-Франківську державну медичну академію. Загальний лікарський стаж 20 років.
Після закінчення Івано-Франківської медичної академії працював в Івано-Франківській обласній лікарні на посаді лікаря-інтерна зі спеціальності стоматологія хірургічна.
З 01.08.2002р. по 17.04.2009р. – лікар-стоматолог хірург по екстреній стоматологічній допомозі стоматологічного відділення в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.
З 2009 року по 2011 рік працював заступником начальника головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації – начальника управління фінансового, економічно-правового та кадрового забезпечення.
З 05.11.2011р. по 16.09.2021р. працював директором КНП «Обласна клінічна стоматологічна поліклініка Івано-Франківської обласної ради».
Кедик Руслан Степанович
Заступник генерального директора з економічних питань (перший заступник)
Кедик Руслан Степанович у 1995 році закінчив навчання в Івано-Франківському сільськогосподарському технікумі, отримав диплом з відзнакою молодшого спеціаліста – юриста.
У 2001 році закінчив Тернопільську академію народного господарства і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобув кваліфікацію економіста.
З 1996 року по 2012 рік працював в державних контролюючих органах, а з серпня 2013 року працює в КНП "Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради" на посаді заступника генерального директора з економічних питань.
Згідно із покладеними завданнями організовує та забезпечує: складання фінансових планів, керівництво фінансово-господарською діяльністю центру легеневих захворювань, контроль за раціональним використання матеріальних і фінансових ресурсів.
Конюська Мар’яна Йосипівна
Заступник генерального директора
Конюська Мар’яна Йосипівна закінчила Івано-Франківську медичну академію в 2000 р. Інтернатуру проходила за спеціальністю «Хірургія» на базі обласної клінічної лікарні, після закінчення якої працювала лікарем-ендоскопістом у відділенні торакальної хірургії обласної клінічної лікарні.
З 2003р. переведена на роботу лікаря-ендоскопіста в КНП "Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради", де працює і на данний час.
У 2007 році за активну громадську позицію та вагомий внесок в роботу центру легеневих захворювань Всеукраїнським конкурсом на кращого профспілкового лідера-жінку у номінації «Краща молода жінка-лідер первинної профспілкової організації» стала лауреатом І-го ступеня із 76 номінантів із 22 областей України.
Нагороджена дипломом Федерації професійних спілок України. У 2009р. відзначена у номінації «Кращий молодий медик» обласної програми «Молодий Лідер Прикарпаття-2009».
Постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень. Неодноразово проходила курси підвищення кваліфікації. За час роботи проявила себе знаючим висококваліфікованим спеціалістом, чуйним лікарем і керівником, який уважно і турботливо відноситься до хворих і працівників.
З 16.02.2015р. призначена на посаду заступника генерального директора в КНП «Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради».
Перепічка Василь Володимирович
Заступник генерального директора з оргметодроботи
Перепічка Василь Володимирович закінчив Івано-Франківський медичний інститут в 1988 р.
З березня 2018 року переведений на посаду заступника генерального директора з оргметодроботи.
Перепічка В.В. проводить організаційно-методичне керівництво з питань профілактики та раннього виявлення туберкульозу в лікувально-профілактичних закладах області.
Щомісяця проводить аналіз основних епідеміологічних показників з туберкульозу, щоквартально аналізує рівень профілактичної протитуберкульозної роботи, яка проводиться спеціалістами зацікавлених служб лікувально-профілактичних закладів області.
Під його керівництвом бригадою лікарів-спеціалістів ОФПЦ надається організаційно-методична і консультативна допомога з питань профілактики та раннього виявлення туберкульозу згідно вимог наказів МОЗ України.
Проводить контроль за впровадженням ДОТС стратегії в протитуберкульозних закладах та лікувально-профілактичних установах області.
Здійснює щоденний контроль за раціональним використанням ліжкового фонду стаціонарних відділень фтизіатричного та пульмонологічного профілів обласного фтизіопульмонологічного центру; щоквартально – протитуберкульозних установ області.
Проводить систему обліку та звітності з питань туберкульозу та контроль за веденням форм первинної облікової документації і форм звітності з туберкульозу.
Проводить велику аналітичну роботу щодо визначення рівня захворюваності, хворобливості з неспецифічної легеневої патології в районах та містах області.
Постійно аналізує показники смертності від ХОЗЛ, розробляючи заходи щодо її зниження.
Організаційно-методичний кабінет оснащений сучасною комп”ютерною технікою. Моніторінг хворих на туберкульоз, аналіз діяльності стаціонарних відділень проводиться за програмою “Фтизіатрія”. Моніторінг хворих на туберкульоз в області введений в єдиний комп”ютерний реєстр хворих України.