Адміністрація центру

Малофій Любомир Степанович

Малофій Любомир Степанович

Очолює Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр з червня 2011 року.

Директор обласного фтизіопульмонологічного центру Малофій Любомир Степанович   народився 09 квітня 1962 року в м.Івано-Франківську.
Після закінчення Івано-Франківського медичного училища працював в Івано-Франківському обласному онкодиспансері на посаді медбрата.
З 1981 року по 1983 року служив в лавах Радянської Армії. У 1983 році поступив до Ворошиловградського медичного інституту, а в 1990 році закінчив Івано-Франківський медичний інститут за спеціальністю лікувальна справа.
В 1991 році закінчив інтернатуру по патанатомії. З лютого 1993 року працював в Івано-Фрнківському обласному патологоанатомічному бюро на посадах лікаря-патологоанатома та заступника начальника по організаційно-методичній роботі ОПАБ.
У 1996 – 1999 роках навчався в аспірантурі на курсі патанатомії при Івано-Франківській медичній академії після закінчення якої працював до 2002 року на посаді завідувача патологоанатомічного відділення.
Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради у липні 2002 р. призначений за переводом на посаду головного лікаря міської центральної клінічної лікарні.
У грудні 2007р. призначений на посаду начальника головного управління охорони здоров”я Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
Любомир Степанович є авторитетним та ініціативним фахівцем. Приймає участь в науковій роботі, має біля 40 друкованих праць, 2 рацпропозиції.
Рішенням президії Вищої атестаційної комісії України від 09.10.2002р. Малофію Л.С. присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності патанатомія.
Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки від 12.12.2005р. Л.С.Малофію присвоєно вчене звання доцента кафедри патологічної анатомії.
В 2008р. присвоєна вища кваліфікаційна категорія по організації охорони здоров’я.
У 2009р. за високий професіоналізм та сумлінне відношення до роботи Любомиру Степановичу присвоєно звання Заслуженого лікаря України.
В 2010р. Малофій Л.С. підвищував кваліфікацію в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з питань національної безпеки, євроатлантичне співробітництво та цивільний захист.
З лютого 2010р. – професор кафедри патанатомії з біопсійно-секційним курсом Івано-Франківського державного медичного університету.

 

Конюська Мар’яна Йосипівна

Конюська Мар’яна Йосипівна

Заступник генерального директора 

Конюська Мар’яна Йосипівна закінчила Івано-Франківську медичну академію в 2000 р. Інтернатуру проходила за спеціальністю «Хірургія» на базі обласної клінічної лікарні, після закінчення якої працювала лікарем-ендоскопістом у відділенні тора кальної хірургії обласної клінічної лікарні.З 2003р. переведена на роботу лікаря-ендоскопіста обласного фтизіопульмонологічного центру, де працює і на данний час.

У 2005р. обрана головою профспілкового комітету обласного фтизіопульмонологічного центру. У 2007 році за активну громадську позицію та вагомий внесок в роботу обласного фтизіопульмонологічного центру Всеукраїнським конкурсом на кращого профспілкового лідера-жінку у номінації «Краща молода жінка-лідер первинної профспілкової організації» стала лауреатом І-го ступеня із 76 номінантів із 22 областей України. Нагороджена дипломом Федерації професійних спілок України.У 2009р. відзначена у номінації «Кращий молодий медик» обласної програми «Молодий Лідер Прикарпаття-2009».
З 2012р. прийнята в Івано-Франківський НМУ за сумісництвом на 0,25 посади асистента кафедри фтизіатрії і пульмонології з курсом професійних хвороб.
За час роботи проявила себе знаючим висококваліфікованим спеціалістом, чуйним лікарем, дисциплінованим працівником, який уважно і турботливо відноситься до хворих. Їй притаманне високе почуття відповідальності за доручену справу.
Постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень. Неодноразово проходила курси підвищення кваліфікації.
Користується авторитетом серед колег по роботі, повагою серед хворих.
За сумлінне відношення до роботи адміністрацією установи неоднарозово нагороджувалася грамотами та грошовими преміями. З 16.02.2015р. призначена на посаду заступника директора з лікувальної роботи з питань пульмонології обласного фтизіопульмонологічного центру.

Довганюк Наталія Євгеніївна

Довганюк Наталія Євгеніївна

Медичний директор 

Довганюк Наталія Євгеніївна закінчила Івано-Франківський медичний інститут в 1992 р. Інтернатуру проходила по фтизіатрії на базі обласного фтизіопульмонологічного центру, після закінчення якої працювала дільничним  лікарем-фтизіатром.За період роботи неодноразово проходила курси підвищення кваліфікації при Івано-Франківському та Львівському медичних університетах.
Приймає активну участь в проведенні науково – практичних конференцій, переривистих курсах.
За час роботи проявила себе чуйним, знаючим, кваліфікованим лікарем. Користується повагою і авторитетом серед хворих і медичних працівників.
Уважно ставиться до хворих, вимоглива до себе і підлеглих. Приймає активну участь в суспільно-політичному житті лікувального закладу. За добросовісну працю виносилися подяки та нагороджувалася грамотами.
Протягом декілька років входить в бригаду спеціалістів ОФПЦ при виїздах в райони області для надання консультативної допомоги хворим із захворюванням на специфічну туберкульозну патологію.Від 17.04.2013р. присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Фтизіатрія».З 19.01.2015р. переведена на посаду  заступника директора по лікувальній  роботі з питань фтизіатрії.

Перепічка Василь Володимирович

Перепічка Василь Володимирович

Заступник генерального директора з оргметодроботи

Перепічка Василь Володимирович закінчив Івано-Франківський медичний інститут в 1988 р.
З березня 2018 року переведений на посаду заступника директора з оргметодроботи. Перепічка В.В. проводить організаційно-методичне керівництво з питань профілактики та раннього виявлення туберкульозу в лікувально-профілактичних закладах області.
Щомісяця проводить аналіз основних епідеміологічних показників з туберкульозу, щоквартально аналізує рівень профілактичної протитуберкульозної роботи, яка проводиться спеціалістами зацікавлених служб лікувально-профілактичних закладів області.
Під його керівництвом бригадою лікарів-спеціалістів ОФПЦ надається організаційно-методична і консультативна допомога з питань профілактики та раннього виявлення туберкульозу згідно вимог наказів МОЗ України.
Проводить контроль за впровадженням ДОТС стратегії в протитуберкульозних закладах та лікувально-профілактичних установах області.
Здійснює щоденний контроль за раціональним використанням  ліжкового фонду стаціонарних відділень фтизіатричного та пульмонологічного профілів обласного фтизіопульмонологічного центру; щоквартально – протитуберкульозних установ області.
Проводить систему обліку та звітності з питань туберкульозу та контроль за веденням форм первинної облікової документації і форм звітності з туберкульозу.
Проводить велику аналітичну роботу щодо визначення рівня захворюваності, хворобливості з неспецифічної легеневої патології в районах та містах області.
Постійно аналізує показники смертності від ХОЗЛ, розробляючи заходи щодо її зниження.
Організаційно-методичний кабінет оснащений сучасною комп”ютерною технікою. Моніторінг хворих на туберкульоз, аналіз діяльності стаціонарних відділень проводиться за програмою “Фтизіатрія”.  Моніторінг хворих на туберкульоз в області введений в єдиний комп”ютерний реєстр хворих України.

Кедик Руслан Степанович

Кедик Руслан Степанович

Заступник генерального директора з економічних питань

Кедик Руслан Степанович у 1995 році закінчив навчання в Івано-Франківському сільськогосподарському технікумі, отримав диплом з відзнакою молодшого спеціаліста – юриста, у 2001 році закінчив Тернопільську академію народного господарства і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобув кваліфікацію економіста.
З 1996 року по 2012 рік працював в державних контролюючих органах, а з серпня 2013 року працює в обласному фтизіопульмонологічному центрі на посаді заступника директора з економічних питань.
Згідно із покладеними завданнями заступник директора з економічних питань організовує та забезпечує: складання фінансових планів, керівництво фінансово-господарською діяльністю ОФПЦ, контроль за раціональним використання матеріальних і фінансових ресурсів.
Бухгалтерська служба створена як самостійний структурний підрозділ обласного фтизіопульмонологічного центру і підпорядковується безпосередньо директору ОФПЦ та заступнику з економічних питань. Колектив бухгалтерської служби з 2013 року очолює – головний бухгалтер Головчук Світлана Михайлівна, яка у 1988 році закінчила Чернівецький фінансовий технікум, а в 1999 році закінчила Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію бухгалтера-аналітика.

Трудову діяльність розпочала в 1988 році в державному ощадному банку на посаді контролера-касира. Працювала головним бухгалтером  в державних та приватних структурах.

Основними завданнями бухгалтерської служби є ефективне, раціональне забезпечення фінансово-господарської діяльності ОФПЦ.

Люклян Світлана Володимирівна

Люклян Світлана Володимирівна

Головна медична сестра