Адміністрація центру

Рудко Ігор Васильович

Рудко Ігор Васильович

Генеральний директор

Очолює КНП "Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради" з вересня 2021 року.

В 2001 році закінчив Івано-Франківську державну медичну академію. Загальний лікарський стаж 20 років.

Після закінчення Івано-Франківської медичної академії працював в Івано-Франківській обласній лікарні на посаді лікаря-інтерна зі спеціальності стоматологія хірургічна.

З 01.08.2002р. по 17.04.2009р. – лікар-стоматолог хірург по екстреній стоматологічній допомозі стоматологічного відділення в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.

З 2009 року по 2011 рік працював заступником начальника головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації – начальника управління фінансового, економічно-правового та кадрового забезпечення.

З 05.11.2011р. по 16.09.2021р. працював директором КНП «Обласна клінічна стоматологічна поліклініка Івано-Франківської обласної ради».

Кедик Руслан Степанович

Кедик Руслан Степанович

Заступник генерального директора з економічних питань (перший заступник)

Кедик Руслан Степанович у 1995 році закінчив навчання в Івано-Франківському сільськогосподарському технікумі, отримав диплом з відзнакою молодшого спеціаліста – юриста.

У 2001 році закінчив Тернопільську академію народного господарства і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобув кваліфікацію економіста.

З 1996 року по 2012 рік працював в державних контролюючих органах, а з серпня 2013 року працює в КНП "Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради" на посаді заступника генерального директора з економічних питань.

Згідно із покладеними завданнями організовує та забезпечує: складання фінансових планів, керівництво фінансово-господарською діяльністю центру легеневих захворювань, контроль за раціональним використання матеріальних і фінансових ресурсів.

Конюська Мар’яна Йосипівна

Конюська Мар'яна Йосипівна

Заступник генерального директора 

Конюська Мар’яна Йосипівна закінчила Івано-Франківську медичну академію в 2000 р. Інтернатуру проходила за спеціальністю «Хірургія» на базі обласної клінічної лікарні, після закінчення якої працювала лікарем-ендоскопістом у відділенні торакальної хірургії обласної клінічної лікарні.

З 2003р. переведена на роботу лікаря-ендоскопіста в КНП "Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради", де працює і на данний час.

У 2007 році за активну громадську позицію та вагомий внесок в роботу центру легеневих захворювань Всеукраїнським конкурсом на кращого профспілкового лідера-жінку у номінації «Краща молода жінка-лідер первинної профспілкової організації» стала лауреатом І-го ступеня із 76 номінантів із 22 областей України.

Нагороджена дипломом Федерації професійних спілок України. У 2009р. відзначена у номінації «Кращий молодий медик» обласної програми «Молодий Лідер Прикарпаття-2009».

Постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень. Неодноразово проходила курси підвищення кваліфікації. За час роботи проявила себе знаючим висококваліфікованим спеціалістом, чуйним лікарем і керівником, який уважно і турботливо відноситься до хворих і працівників. 

 З 16.02.2015р. призначена на посаду заступника генерального директора в КНП «Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради».

Перепічка Василь Володимирович

Перепічка Василь Володимирович

Заступник генерального директора з оргметодроботи

Перепічка Василь Володимирович закінчив Івано-Франківський медичний інститут в 1988 р.

З березня 2018 року переведений на посаду заступника генерального директора з оргметодроботи.

Перепічка В.В. проводить організаційно-методичне керівництво з питань профілактики та раннього виявлення туберкульозу в лікувально-профілактичних закладах області.
Щомісяця проводить аналіз основних епідеміологічних показників з туберкульозу, щоквартально аналізує рівень профілактичної протитуберкульозної роботи, яка проводиться спеціалістами зацікавлених служб лікувально-профілактичних закладів області.
Під його керівництвом бригадою лікарів-спеціалістів ОФПЦ надається організаційно-методична і консультативна допомога з питань профілактики та раннього виявлення туберкульозу згідно вимог наказів МОЗ України.
Проводить контроль за впровадженням ДОТС стратегії в протитуберкульозних закладах та лікувально-профілактичних установах області.
Здійснює щоденний контроль за раціональним використанням  ліжкового фонду стаціонарних відділень фтизіатричного та пульмонологічного профілів обласного фтизіопульмонологічного центру; щоквартально – протитуберкульозних установ області.
Проводить систему обліку та звітності з питань туберкульозу та контроль за веденням форм первинної облікової документації і форм звітності з туберкульозу.
Проводить велику аналітичну роботу щодо визначення рівня захворюваності, хворобливості з неспецифічної легеневої патології в районах та містах області.
Постійно аналізує показники смертності від ХОЗЛ, розробляючи заходи щодо її зниження.
Організаційно-методичний кабінет оснащений сучасною комп”ютерною технікою. Моніторінг хворих на туберкульоз, аналіз діяльності стаціонарних відділень проводиться за програмою “Фтизіатрія”.  Моніторінг хворих на туберкульоз в області введений в єдиний комп”ютерний реєстр хворих України.

Манів Леся Ярославівна

Манів Леся Ярославівна

Медичний директор 

Манів Леся Ярославівна закінчила Івано-Франківську державну медичну академію в 2002 р.
 
З 2003 р. по 2012 р. працювала лікарем-фтизіатром. В 2012 році була призначена завідувачкою відділення бактеріовиділювачів в КНП "Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради".
 
В 2017 році закінчила "Національний інститут фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновського НАМН України". Кандидат медичних наук.
 
За час роботи проявила себе чуйним, знаючим, кваліфікованим лікарем. Постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень.
 
З 2022р. переведена на посаду медичного директора в КНП "Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради".

Люклян Світлана Володимирівна

Люклан Світлана Володимирівна

Головна медична сестра

Люклян Світлана Володимирівна закінчила Новгородське медичне училище за спеціальністю медична сестра у 1987 році. Працює в КНП "Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради" з серпня 1987 року. 
 
З 1987 р. по 2000 р. працювала медсестрою процедурною у відділенні туберкульозу і торакальної хірургії. У 2000 р. році була призначеною старшою медичною сестрою.  
 
Постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень. Користується авторитетом серед колег по роботі, повагою серед хворих.
 
З 30.01.2004 року працює головною  медичною сестрою в КНП "Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради".